DENTAL TURİZM

DENTAL TURİZM

1) SİZİ DİNLEYELİM

Ağız ve Diş Sağlığınız ile ilgili sıkıntınızı, nasıl bir diş tedavisine ihtiyacınız olduğunu veya her türlü sorunuzu formumuzu doldurarak veya e-posta yoluyla bizimle paylaşın.

Sizi daha iyi anlamamızı sağlayacak ağız içi fotoğraf veya röntgenlerinizi varsa ilave ederek bize gönderin.

3) TEDAVİNİZE KARAR VERELİM

Diş tedavinizle ilgili detaylı planlamayı hassasiyetle yapalım. Tedavi seçenekleri, avantaj dezavantajları, ücretleri ve süreleri ile ilgili detaylı bilgi verelim. Tedavi planınızı karşılıklı olarak onaylayalım.

5) TEDAVİNİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM

Planlanan şekilde tedavinizi gerçekleştirelim. Sağlıklı ve mutlu bir şekilde gülmenizi sağlayalım.

2) GERİ DÖNÜŞ YAPALIM

Gerekli değerlendirmeyi yaparak size en kısa sürede dönüş sağlayalım. Tedavinizi kusursuz planlayabilmek için size bazı ek sorularımız olabilir.

4) RANDEVUNUZU PLANLAYALIM

Bize kendi programınıza en uygun günleri ve kalmak istediğiniz süreleri belirtin. Eğer isterseniz sizin için uygun konaklama imkanlarını araştıralım, karşılıklı olarak uygun zamanı belirleyelim ve randevunuzu ayarlayalım.

6) İLETİŞİMDE KALALIM

Tedavi sonrasında istediğiniz zaman bize ulaşıp tedavi edilen dişlerinizin bakımı da dahil her tür konuyu danışabilirsiniz.

GEZİ PROGRAMINIZA YARDIMCI OLALIM

Dilerseniz profesyonel çözüm ortaklarımızı sizinle görüştürelim, mükemmel tedavinizi unutulmaz bir gezi programıyla pekiştirin.

SANAT ETKİNLİKLERİ

Konserleri, tiyatroları, sergileri, atölyeler ve film gösterilerinin yanı sıra panel, opera, standup gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

SOSYAL AKTİVİTELER

İstanbulda yemek, içmek, alışveriş yapmak veya ziyaret etmek için en iyi mekanları bul. Yerel uzmanlardan keşfedilmemiş tavsiyelere ulaş.

ŞEHİR TURLARI

Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Kapalı çarşı gibi Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu eserlerini keşfedebilir, boğaz turunda keyifli zaman geçirebilir ya da İstanbul’un şirin adalarında bisiklet gezisi yapabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN

DESTEK FORMUMUZU DOLDURUN

 • Varsa Ağız İçi Fotoğrafınız veya Röntgeniniz:

taylan-destek

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com