DİJİTAL DİŞ HEKİMLİĞİ

DİJİTAL DİŞ HEKİMLİĞİ

Hekim insan sağlığı ile ilgilenen kişidir. Hastalarına ve mesleğine karşı birtakım sorumlulukları vardır. Bu bağlamda bir dişhekimi üniversiteden mezun olduktan sonra öğrendiği bilgiler ve pratik uygulamaları unutmaması sağlayacak şekilde kendini geliştirmeye zaman harcaması gereklidir. Hatta yeni bilimsel çalışmaları takip etmesi, yeni bilgiler edinmesi, teknolojik gelişmelere bağlı olarak gelişimine devam etmesi çok önemlidir.

Türkiye’de ağız diş sağlığının korunması ve herkesin sağlık hizmetlerine rahatça ulaşabilmesi için faaliyet Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) ve Dişhekimleri Odaları bu amaçla her yıl gerçekleştirdikleri bilimsel kongrenin yanında eğitim komisyonları aracılığıyla çok sayıda eğitim programları ve kurslar düzenlemektedir. TDB’nin yanısıra çok sayıda mesleki kuruluş da bu tarz eğitim faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

ayse4

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com